درباره ی ما

دکتر فریدا عابسی

  • متخصص رادیولوژی دهان، فک و صورت
  • C.E.S مواد دندانی از دانشگاه پاریس
  • فلوشیپ لیزر از دانشگاه جنوا
  • دارای بورد تخصصی و دانشیار دانشگاه

 

دکتر فریدا عابسی فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی عمومی در سال ۱۳۷۷ از دانشکده دندانپزشکی تبریز می باشد و در سال ۱۳۸۲رتبه اول بورد تخصصی در رشته رادیولوژی دهان،فک و صورت از دانشکاه تهران فارغ التحصیل شدند. همچنین در سال ۱۳۸۴ مدرک C.E.S مواد دندانی خودرا از دانشگاه پاریس دریافت کرد و در سال ۱۳۹۶ مدرک فلوشیپ لیزر از دانشگاه جنوا ایتالیا اخذ نمودند. کلینیک رادیولوژی دکتر فریدا عابسی از تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۶ شروع بکارنمود.

وب سایت دکتر عابسی از سال ۹۸ و با هدف ارتقای سطح خدمات سلامت کشور و سهولت در ارتباط بیماران و مراجعین با پزشکان و افزایش آگاهی بیماران از خدمات پزشکی، فعالیت خود را آغاز کرد. خدمات ارائه شده  شامل معرفی پزشکان در پروفایل های شخصی و دیدن رزومه کاری پزشکان و آشنایی بهتر با خدمات ارائه شده از سوی پزشکان و امکان دیدن گالری تصاویر پزشکان عضو شده میباشد. خرسندیم با افتخار اعلام نمائیم که توانسته ایم گام بزرگی در ارتقای سطح کیفی سلامت جامعه خویش برداریم و در افزایش کیفیت خدمات و انتخاب پزشک خوب در تخصص های مختلف، به بیماران کمک کنیم. همچنین امکان نوبت دهی انلاین نیز از طریق سامانه ما در کمترین زمان ممکن امکان پذیر می باشد.

از مهمترین مزیت های ما استفاده از پزشکان متخصص ، امکان نوبت دهی آنلاین و سریع و پوشش دهی بیمه برای مراجعه کنندگان گرامی می باشد.